Játék időtartama: 2016. szeptember 26-tól - november 6-ig

Vezetni élmény nyerményjáték

Regisztrálja bármely OSRAM járművilágítási termék vásárlást igazoló blokk AP kódját vagy számlaszámát és legyen Ön a szerencsés élménynyertes.

A fény egyéniség Hajtson a tökéletesre

ÚJ csomagolásban a jól ismert OSRAM termékek. Színkódolt csomagolás, több mint egy új dizájn!

COMFORT

Hosszú élettartam, funkcionalitás

DESIGN

Egyedi megjelenés, tuning

INNOVATION

Legújabb technológia, innováció a piacon

PERFORMANCE

Csúcsminőség, tökéletes teljesítmény

ORIGINAL

Eredeti alkatrészek, kedvező ár

OSRAM ORIGINAL

NARANCS ÉS FEHÉR
Az OSRAM corporate színei a bizalmat tükrözik

OSRAM COMFORT

ZÖLD
Harmóniát áraszt, gazdaságos és környezettudatos magatartást mutat

Secondary Slide

OSRAM DESIGN

KÉK
Kreativitás, egyéniség, különlegesség

OSRAM PERFORMANCE

VÖRÖS
Intenzív megjelenés, csúcsminőség, tökéletes teljesítmény

Secondary Slide

OSRAM INNOVATION

FEKETE ÉS EZÜST
Innováció, modern termékek a piacon

NYEREMÉNYEK

NYERTESEK

Fődíj nyertesei:

Forrai Attila – Szeged
Turcsák Tamás – Budapest
Képli Kornél – Dombóvár
Márton Zoltán – Rábapordány
Kocsis Csaba – Tolna
Tolnai Attila – Isaszeg

Laki Richárd
Juhász István – Budapest
Szilágyi Attila
Izing László – Tatabánya
Rákosi Zsolt – Dunakeszi
Tikász Nikoletta – Miskolc
Bálint László – Bakonynána
Csala Zsófia – Dunakeszi
Sibak Roland Gábor – Valkó
Skinti Csaba Sándor – Sátoraljaújhely
Kovacs Gabor – Szeged
Dorogi Zsolt – Szegvár
Palágyi Ernő – Pécs
Pál László
Klein Judit – Magyaralmás
Radics Zoltán – Dunaújváros
Kondor Tamás – Érd
Deszpoth Gábor – Esztergom
Tenger Szabolcs – Budapest

Sándor János  – Budapest
Pálinkó Gábor – Kazincbarcika
Kovács István – Pusztaföldvár
Zsolt Márton – Balatonfüred
Bede Márk – Szolnok
Gaál Botond – Tata
Kiss Barna Tamás
Szentesi Judit – Polgár
Tóth Dávid Gerard – Budakalász
Keresztény Béla – Bőcs
Forrai Attila – Szeged
Nähr Gábor – Budapest
Győri Attila Tamás – Hajdúnánás-Tedej
Brányi Rudolf – Budapest
Tornyos Ferenc – Zalalövő
Herczeg Erik – Berente
Bácskai Sándor – Budapest
Hodos Zsolt – Zagyvaszántó
G. Nemes Ferenc – Kecskemét
Süle Balázs – Pápa
Vaskó Valter Olivér – Miskolc
Simon Norbert – Szeged
Szántó Gábor – Székesfehérvár

Pótnyertesek:

Iványi-Nagy Péter – Tőkés
Mohai Gábor – Győr
Kertész Attila – Abony
Bognár Balázs – Veszprém
Bátori Péter – Miskolc
Bihari Miklós – Hajdúdorog
Adorján Tamás István – Debrecen
Orosházi Áron – Kisvárda
Kőrösi Krisztián – Becsehely
Bódis Zoltán – Hatvan
Rajkai Krisztián – Bágyogszovát
Pomogács Gábor – Győrújfalu
Faragó Csaba – Vilonya
Nagy Zoltán – Salgótarján
Szabó Lászlóné – Felpéc
Makk Attila – Piliscsaba
Szőnyi Szabolcs – Bátonyterenye
Tokodi Rita – Budapest
Juhász Péter – Debrecen
Váradi Viktória – Polány
Hegyaljai Balázs – Miskolc